KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 15448031

nr 1544 8031

Blyerts

Oidentifierad konstnär. 1700-tal, med dedikation, Daterad 1798, ej signerad. Bildmått: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 38x48

Kondition: vikskada, passpartout med fuktskador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 maj 2023
kl 20:34:41